Zápisky nutriholičky a moja výživová poradňa

Uf, mám za sebou niekoľko náročných týždňov venovaných len a len chystaniu otvorenia mojej výživovej poradne, ale KONEČNE môžem povedať, že je (takmer) všetko pripravené.

Kto teda ešte náhodou nevie, v Prešove otváram poradňu JUDIT IT, ktorej názov vznikol kombináciou môjho mena a anglického hesla “You did it!“, čo v preklade znamená “Dokázal si to“. Ak to teda máte ku mne blízko, budem sa tešiť na vašu návštevu :) Poradňa nie je ani zďaleka zameraná iba na chudnutie, môžete za mnou prísť s akýmkoľvek výživovým problémom. Tým, ktorí to majú do Prešova ďaleko, plánujem ponúkať možnosť internetového poradenstva, zatiaľ však ide všetka moja energia do samotného chodu poradne, takže to musí počkať.

logo4

Čo sa týka tohto blogu, nemám momentálne žiadne plány prepojiť ho s poradňou, čo v preklade znamená, že sa prostredníctvom neho nechystám robiť biznis. Chcela som si ponechať miesto, kde môžem byť sama sebou a kde píšem pre svojich čitateľov a nie zákazníkov. Ak by som bola nútená kontrolovať každé svoje slovo, mohla by som to tu rovno zabaliť, lebo už teraz viem, že by ma písanie nebavilo. Takže hoci neplánujem nijako skrývať fakt, že Zápisky nutriholičky píše tá istá osoba, ktorá v Prešove prevádzkuje výživovú poradňu, nebudem to ani na každom kroku zvýrazňovať a podčiarkovať.

K tomuto rozhodnutiu som dospela len nedávno, dovtedy som si nebola istá osudom tohto blogu, nevedela som, či z neho urobím oficiálny blog poradne JUDIT IT, alebo ho zruším a založím si iný blog, ktorý prepojím na poradňu (pretože dva blogy plus môj knižný blog by som už asi nedala :D) , ale obidva riešenia ma napĺňali hrôzou, pretože si neviem predstaviť písať kvôli tomu, že je to súčasťou mojej práce. Aj keď už teraz viem, že budem svoju prácu zbožňovať, písanie je pre mňa niečo, čo so svojim povolaním miešať nemôžem, inak to proste nebude dobré. Zároveň je to aj dôvod, prečo som tento blog doteraz poriadne nerozbehla – nevedela som, ktorým smerom ho rozbehnúť.

Dnešným dňom na mňa konečne doľahol pokoj a konečne mám v hlave presnú predstavu, ako to bude vyzerať. Ani netušíte, aké je to oslobodzujúce :D Dúfam, že so mnou ostanete, že vás bude Zápisky nutriholičky aj naďalej baviť čítať a že to pre vás bude zábavou aj prínosom :)

 Nutrihlicka podpis

2 thoughts on “Zápisky nutriholičky a moja výživová poradňa

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s